שיפוץ מקלחון


שיפוץ מקלחון

מקלחון ושירותים הם אחד החלקים היקרים ביותר בבית לשיפוץ . אך כדי להיות מפוארים, אינך צריך לבזבז הרבה כסף. לפעמים, עם כמה שינויים קטנים בפרטים כמו שטח אחסון, מראות, מגבות רחצה וכו ', אתה יכול להשיג תחושת יוקרה בעיצוב מבלי להכביד על עצמך עם עלויות כבדות.

שיפוץ מקלחון

 עיצוב חדרי אמבטיה הוא כזה שהם מנסים להסתיר מוצרי טואלטיקה, אך אנו מציעים לך לעשות את ההפך לעיצוב יוקרתי, כך שתשקול כל אחד מהפריטים הדרושים עם אביזר, כגון מברשת השיניים שלך , הכינו סלסלה נאה למגבות, השתמשו בנרות המיועדים לאמבטיה. אין צורך להחליף את כל מוצרי האסלה, אלא מוט סבון חדש, מראה מגדילה או אגרטל קטן. הבדל גדול בעיטור , אז אל תנסה להסתיר אותם על ידי הכנסתם לארונות.

מראות בשיפוץ מקלחון

מראות וארונות: השתמשו במראות שתוכננו לא בהכרח יקרות, אך שימו בצד את התפיסה המוטעית שיש צורך במראה פשוטה לחלוטין לשירותים, בעזרתם תוכלו לשפץ לעיצוב שלכם. נקודה נוספת היא להשתמש בארונות רפואיים. לא את העיצוב של הקריאייטיב ונסה לתכנן כשהתת מודע מתעורר והקישוט הוא צורה שנועדה לשמור על החלל כולו.

שיפוץ מקלחון

האם שמעתם פעם את המשפט "מקום לכל דבר ובמקומו"? זה בעיצוב של מקלחון מצליחים תמיד לדבוק בשדה.המקלחון יכול להיראות כאוטי בקלות, אם המרחב מעוות או בתכנון של כל הצרכים להתייחס למשל, מקום לבלות בו מגבות ובגדים. אל תשקול לכן מתלה טבעת למגבת תלו אותו ליד  האסלה הדרושה לכם, התקינו את הוו לאמבטיה וודאו שיש לכם מוט לתליית מגבות הרחצה. הפרטים הפשוטים הללו עשויים שלא להבחין באורח רגיל, אך הם יכולים להשפיע באופן דרמטי על מראה הקישוט .

  תאורה

 

תאורה: כל חדר אמבטיה יכול להשתמש בשלוש שכבות של אור כדי לשפר את יופיו של החלל. בכדי להבטיח פיזור אחיד של האור בחרו בשילוב של אור הסביבה כנברשת או כתליון שכבה 2 – תאורת עבודה אידיאלית לפעילות ניקיון יומיומית כמו איפור והשכבה השלישית. תאורה, שנועד להדגיש את אדריכלי תכונותו קישוט של חדר האמבטיה. עם המכשירים האלה, אתה יכול להשתמש בסגנון הזה שלך העיצוב . אורות תקרה כלליים בחדר האמבטיה הם מספיק אור הסביבה, אבל לא אידיאליים יופי עבודה בניקיון.

שיפוץ מקלחון

 למעשה, תאורה מלמעלה זה יכול ליצור צללים, פערים וקווים לאורך הפנים בעת איפור, שימוש בחוט דנטלי וכו '. זוג אורות קיר אנכיים המוצבים בכל צד של המראה מספקים את התאורה הטובה ביותר לעבודה מדויקת. זה לא בדיוק כמו אור טבעי, נכון? הצבע האמיתי של הפנים, השיער, האיפור והבגדים שלנו מוצג בצורה הטובה ביותר באור יום, כך שזו איכות האור שתרצו לחקות במקלחון. ראשית לכו לגופי התאורה של האמבטיה עם נורות לבנות, אור צהוב אינו מתאים לקישוט האמבטיה.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *