צביעת חדרי ילדים


צביעת חדרי ילדים – צבעים לחדרי ילדים

רעיונות ודגשים ל – צביעת חדרי ילדים – חדרי שינה לילדים הם חדרים הזקוקים לתשומת לב רבה, מכיוון שהם נבדלים מאוד משאר חדרי הבית בשל ההבדל באופי הילדים וטעמם מהטעם של מבוגרים. עיצוב שאר חדרי הבית ניתן לעצב על ידי צביעה, בעיצובים קרים או חמימים , אך חדרי ילדים מצריכים תשומת לב רבה הן לגוונים והן לעיטורים ויש להתאימם לאופיו של הילד.

צביעת חדרי ילדים – מה החשיבות לגוון הנבחר?

השיקול הראשון בצביעת חדרי ילדים הינו הגוון הנבחר.

בחירת הגוון הנכון הינו צעד קריטי שכן, מרכיב הצבע הנבחר הינו בעל ערך גבוהה והחשוב ביותר.

צביעה בגוון נכון די בה בכדי להשפיע על התוצאה הסופית בעיצוב חדרי ילדים, אי התיחסות למרכיב הגוון בשיקול של תוצאה סופית יכול למנוע חיבור מושלם של הילד אל הממלכה שלו.

צביעת חדרי ילדים
צביעת חדרי ילדים – גאומטרי

צביעת חדרי ילדים

NEED TO LOVE IT

ילדים רבים גוונים רבים

לכל ילד יש את העדפותיו האישיות ובחירה שונה מילד אחר.

אחד הדברים אשר די בהם בכדי לבטא את אופיו של הילד הוא הגוון שאליו הוא מתחבר, שכן צבעי חדרי ילדים שונים משאר הצבעים של צבעי חדרי הבית ועדיף שיהיו בצבעים לא שגרתיים המתאימים לגיל הילדים.

בנים ילכו בדרך כלל על הגוונים הכחולים ובנות על הוורודים אך כדאי לחסוף אותם לעולם חדש של צבעים אין סופיים אשר ניתן לצפותם במניפת הצבעים של החברות השונות וייתכן ויגלו גוון אחר שיהיה מועדף עליהם וייחד את החדר שלהם ואותם.

ההבדל בטעמים גרם לנו להציע רעיונות נוספים, צבעים ושילובי צבעים, כך שהם ימשכו את כולם, ובאותו הזמן יתאימו לנפש הילד .. אם אתם רוצים לרצות את ילדיכם, ורוצים להכיר את הצבעים והצבעים האחרונים לחדרי ילדים, הנה מספר רעיונות חדשים לצבעים של חדרי ילדים, אשר אנחנו מבצעים שישמשו לכם מדריך לבחור את העיצוב הטוב ביותר, כמובן ישנה חשיבות רבה בביצוע ודרוש צבעי שיש לו את היכולת האומנותית וסבלנות רבה בצביעת החדר, אך אם אתם חפצים לצבוע בעצמכם הנה סט תמונות מרגש המסביר את כל הרעיונות הללו בפשטות…

צביעת חדרי ילדים, צביעת חדר בשני צבעים
צביעת חדרי ילדים – 2 גוונים

צביעה ב 2 גוונים

שימוש בשני צבעים או יותר

בין הרעיונות המעניינים שמעצבי פנים מעניקים לנו לצבעים בחדר ילדים הם אותם צבעים שמשלבים יותר משני צבעים; הפצת אווירת השמחה בחדרי ילדים, כמו שילוב כחול עם פוקסיה והוספת נגיעות של לבן וכתום, כמובן, רעיונות אלה מתאימים יותר לאווירה של חדרי שינה של בנות, כמו למשל לערבוב של כחול ימי בצבע אדום עם תוספת של גוונים של לבן, מתאימים יותר לקישוטי חדרים. קיימים גם צבעים פשוטים, וצבעים אחרים המכילים רעיונות מודרניים, כמו קווי ליניארי, גאומטרים וקווי זיגזג.

צבעי ילדים

צביעת חדרי ילדים – רעיונות לעיצוב חדרי ילדים

הרעיונות המובהקים לעיצוב של צבעי חדרי ילדים הוא הוספת ציורים גדולים של עצים ופרחים, וכמו השילוב של ירוק עם אפור, על ידי הוספת עיגולים בגדלים שונים וצביעתם בצבע ההפוך עם הקיר, כך שאם הקיר אפור, העיגולים ירוקים ולהיפך. ישנם גם צבעים המכילים ציורי של ים, צבעים המשרים הרגשת רוגע לעיניים, כמו כחול, ירוק ולבן.

צביעת חדרי ילדים – צביעה אומנותית

מהיא בעצם צביעה אומנותית ?

צביעה אומנותית
צביעה אומנותית

צביעת חדרי ילדים – אומנות

אומנות , אומנות אשר מתבטאת ביכולת ביצועית גבוהה בעת צביעה ועיצוב דירה ועל אחת עיצוב וצביעת חדרי ילדים מתבטאת ביחודו של החדר.

צבעי אומן יעניק יחודיות לחדרו של הילד, צבעי אומן אשר ביכולתו להיכנס לנפשו של כל ילד וילד ולהעביר את הרגשות לצביעה ועיצוב החדר בדקדקנות רבה מאוד.

צבעי אומן חייב להיות בעל תכונה של סבלנות ודיוק בפרטים הקטנים.

הפינישים בין כל אלמנט שאינו קיר או תיקרה והחיתוכים המדוייקים ביניהם ייחדו את החדר של הילד מחדר של ילד אחר ובסוף התהליך – החדר צריך וחייב להיות מותאם לאישיותו האומנותית של הילד.

צביעת חדרי ילדים – הכנות לפני הצביעה

למה חשוב באמת ההכנות לפני?

צביעת חדרי ילדים ללא הכנות מוקדמות תביא לתוצאה של סטנדרט נמוך וכשל בכל התהליך, וזהו למעשה השלב שרצוי מאוד לא לדלג עליו באם רוצים להעניק לחדר יחודיות, נוכחות ויופי לשנים רבות.

הכנות לפני צבע – יש לבצע תיקונים איכותיים ולפתוח סדקים באם יש ,ללטש את הקירות ולמרוח בחומר קושר לעטוף ועוד … בכדי להביא לתוצאה אשר תבוא ליידי ביטוי בזמן הרב שהושקע ובהוצאה הכספית לעיצוב של החדר.

עיצוב חדרי ילדים – בחירת גוון

הצבעים הרגילים

הצבעים הרגילים המשמשים ונבחרים לחדרי שינה לילדים, הם תכלת, כחול ים, ירוק, כתום, צהוב, אדום, אפור, פוקסיה ורוד, סגול ותוכלו יחד עם ילדכם לעמול בבחירת צבעים חדשים לחדרו, כך שהוא יהנה לשבת בו עם חבריו (כמובן כפי שכבר כתבתי לעיל ניתן ואף רצוי לחשוף את הילד לעוד גוונים).

צביעת חדר ילדים

רעיונות לצביעה – בחירת צבע ל- צביעת חדר ילדים

עיצוב חדרי ילדים

השתמשו בצבעים שמתאימים לחלל החדר
מומלץ לבחור גוונים שמתאימים לחלל החדר, כך שילדים לא ירגישו הרגשת צפיפות – אם חדר השינה של הילדים קטן.

לבחור צבעים רגועים או באחד הצבעים הניטרליים, ואם ילדיכם אוהבים צבעים כהים, תוכלו להוסיף כמה רישומים בצבעים כהים אלה, או להוסיף צבע כהה לקיר הראשי של החדר.

עם זאת, תמיד עדיף שצבעי חדרי ילדים יהיו  בצבעים בהירים המסייעים בשיפור נפשם של ילדים ומגדילים את המרחב בחדרי ילדים, בניגוד לצבעים הכהים. אין צורך בהרבה רישומים וקישוטים לחללי שינה קטנים מכיוון שהם משקפים אי נוחות בשגרת חייו של הילד.

מקווים שעזרנו לכם בשיקולים הרבים לעיצוב החדר של ילדכם, אך אם יש לכם עדיין שאלות נוספות, תרגישו חופשי וצרו איתנו קשר במייל או בנייד.