קבלן שיפוצים בתל אביב


קבלן שיפוצים בתל אביב

קבלן שיפוצים בית השיפוצים הינו קבלן שיפוצים בתל אביב עם יותר מ30 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוצים: Remound (שיפוץ כללי) , שיפוץ אמבטיה , שיפוץ דירה, שיפוץ בית פרטי,
שיפוץ חזיתות בניינים, שיפוץ בית ישן, עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, עבודות גבס, נגרות בהזמנה אישית, ועוד…

חברת השיפוצים שלנו מבצעת שיפוצים באיזור תל אביב.
בית השיפוצים הינו קבלן שיפוצים מומלץ במרכז המבצע שיפוצים בכל רחבי הארץ.
אנו מתמחים בשיפוצים קטנים וגדולים, מתיקונים וצביעת חדר עד לצביעת חזיתות מבנים ושיפוץ מעטפות חוץ.

קבלן שיפוצים בתל אביב
שיפוץ אמבטיה - קבלן שיפוצים בתל אביב

שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה די בו בכדי לשפר את ההנאה שלך וליצור את סוג חווית הרחצה שרוכשים פוטנציאליים רבים מחפשים בבית שהם שוקלים לקנות. שיפוץ אמבטיה יכול להשביח את הנכס ואף להעלות את ערכו.

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח

במשך מעל ל30 שנה אנו משכללים את מלאכת העיצוב והשיפוץ שלנו במיוחד ביצוע שיפוץ מטבח.אף קבלן אחר בתל אביב לא מתקרב לרמת המומחיות שלנו,ורמת פתרון בעיות, איכות ושירות.

יעוץ אדריכלי

יעוץ אדריכלי

עיצוב הבית הינו למעשה התאמה, סידור ובחירה נכונה של רהיטים או רכיבים בתוך המערכת הכוללת של דירה או בית, ובשילוב עם צבעים נכונים תתקבל תוצאה אשר תעניק לנו תחושת של חיבור ואהבה למקום.(שיתוף פעולה עם סטודיו MOMENT)

שיפוץ כולל - שיפוץ בית פרטי

שיפוץ כולל – שיפוץ בית פרטי

שיפוץ בית פרטי לרוב נחלק למספר קטגוריות אשר קשורות לגיל הנכס ומצבו, חידוש בית פרטי חיצוני. שיחזור בית פרטי חיצוני והאם העיצובים או מכלול האלמנטים בבית צמוד קרקע מעודכנים למודרניזציה העכשווית.

זה לא רק המחיר, אלא השירות, האיכות והאמון

איך בוחרים קבלן שיפוצים אמין?

בחירת קבלן אמין הינה הצעד הקריטי ביותר בעת קבלת ההחלטות. רבים שואלים את השאלה, איך בוחרים קבלן שיפוצים אמין? איך בכלל יודעים שהקבלן אמין? בחירת בעל מקצוע צריכה להיעשות על פי עקרון הבסיס והינו הרושם הראשוני שיש לך על הקבלן. שוחח עמו, שאל אותו שאלות ונסה ליצור תמונה ברורה מכל מה שהתרשמת, והפוך את זה למציאות של בחירה.

המלצות על קבלן שיפוצים האם זה מספיק?

רבים חושבים שהמלצות יספיקו על קבלן זה ואחר אך לא כך, המלצה על קבלן שיפוצים יכולה להיות מצויינת אך תמיד רצוי לשקול את חוות דעתך והרושם שהקבלן יצר עליך , שזה למעשה תחילתו של הקשר שלך עימו, ולאחר מכן ניתן לבקש תמונות והמלצות על עבודה שהוא ביצע עיין בתמונות וראה האם התמונות של העבודות מתאימות לתוצאה שהייתה רוצה להגיע בשיפוץ הבית או הדירה שלך.

קבלן שיפוצים בתל אביב – אמינות

בהמשך לדברים שאמרנו, עיין הייטב בתמונות של העבודות של קבלן השיפוצים, וראה האם הם תואמות לציפיות שלך? לעיתים בעלי מקצוע ואף לקוחות מבקשים עבודה טובה ואמינה, אך בפועל יש הבדלים בין הבקשה או התוצאה של הקבלן שלפי דעתו התמונות שלו משקפות את העבודה הטובה והאיכותית ובמבט קל ניתן להבין שלא כך. כנ"ל גם לגבי לקוחות שדורשים עבודה איכותית אך בוחרים לעיתים קבלן על פי שיקולים אחרים שברובם, המחיר הכי זול, שלרוב חובו בתוכו כשלים. בית לא משפצים כל יום שיפוץ טוב ישרת את הדיירים לשנים רבות וללא תקלות.

שיפוצניק או קבלן שיפוצים?

למי לפנות בעת הצורך לשיפוץ בית או דירה? שיפוצניק לרוב מתחבר לבעל מקצוע אשר ביכולתו לבצע תיקונים קלים בדירה, כגון: הוספת קירות גבס, שיפוץ חדר אמבטיה, עבודות צבע ועוד… ושיפוצים מסיביים יותר בתהליך שיפוץ כללי של כל הדירה הכוללת שינויים והריסת קירות ועוד… ברמת העיקרון אם השיפוצניק הינו מיומן די ויש לא את הכלים והידע הנכון והוא אף ביצע עבודות דומות למה שאתם מבקשים, למעשה כלל אין הבדלים בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים.

למרות זאת לרוב שיפוצניקים לא מבצעים עבודות מורכבות, ויהיה צורך לפנות

שיפוץ טוב מתחיל בשירות טוב.
כאשר ישנה כימייה בין הלקוח לקבלן השיפוצים, רק אז ניתן להגיע לתוצאה הרצוייה.

רבים מחפשים כיום קבלן שיפוצים במרכז, קבלן שיפוצים מומלץ שניתן לסמוך עליו.

אם גם אתם מחפשים המלצה על קבלן אמין הגעתם למקום הנכון.

אנו מבצעים שיפוצים כבר מעל ל30 שנה.

שיפוצי Remound, שיפוצים כלליים, שיפוץ קומפלט.

קבלן שיפוצים טוב שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות

מרבית מלקוחותינו כלל אינם נמצאים בדירה בעת השיפוץ.
חברת השיפוצים שלנו מספקת לכם ביטחון ושקט נפשי, ומוודא לכל אורך הדרך שהשיפוץ יתבצע בצורה חלקה, עם זמינות מירבית בכל שעות היממה, בטלפון ובמייל לכל שאלה.

בנוסף, אנו משאירים אתכם מעודכנים בכל הנעשה לכל אורך השיפוץ.

כיצד מתחיל התהליך עם קבלן שיפוצים?

אצלנו בבית השיפוצים הכל מתחיל בהבנת רצונותיכם ובתקציב בו אתם מעוניינים לבצע את השיפוץ. בתל אביב, או בכל עיר אחרת בארץ.
בחברת השיפוצים שלנו אנו שמים דגש על הבנת כל הנקודות החשובות לכם, בין אם מדובר בבחירת צבע מתאים לחלל הבית, הוראות תוכנית אדריכלית או רצונותיכם האישיים, אנו מייעצים ומכוונים אותכם לכל אורך הדרך בכדי להשיג את התוצאות המבוקשות על הצד הטוב ביותר.

קבלן השיפוצים בית השיפוצים הינו קבלן מורשה באישור משרד העבודה ובעל נסיון וידע רב בביצוע וניהול פרוייקטים גדולים וקטנים כאחד.

אנו מקפידים על כללי בטיחות וסטנדרטים גבוהיים בסביבת העבודה ובעת ביצוע השיפוץ.

מהו השלב הבא?

לאחר הבנת רצונותיכם , אנו נבנה תוכנית מפורטת עבורכם, אשר תכלול בתוכה את כל שלבי הפרוייקט בפירוט, המחיר וזמן הביצוע המוערך.

לקביעת פגישה וקבלת הצעת מחיר אל תהססו לפנות אלינו עוד היום ונלווה אתכם לכל אורך השיפוץ שלכם!

טיפים – עשה זאת בעצמך

איך לעבוד עם סיליקון ולמה הוא מיועד?

סיליקון נועד לאיטום וסגירה של מרווחים ולהדבקה בין חומר אחד למשנהו. החומר מגיע בשני אופנים ובמגוון צבעים. הצבעים הכי שימושיים הם לבן ושקוף .

העדפה לשימוש היא על פי הצורך לאיזור המטופל. הסיליקון מגיע האחד בשפורפרת קטנה אשר אינה מצריכה מכשיר ובטיובה הגדולה שאליה תיזדקקו למכשיר – אקדח סיליקון.

השפורפרת הקטנה מתאימה לתיקונים קטנים וחוסכת בעלויות עלותה כ-10 ש"ח ולא מצריכה את העלות הנוספת ברכישת המכשיר.

ביצוע –

אטימה בחדר אמבטיה היא השימוש הנפוץ בתיקונים קטנים בתוך הבית למניעת נזקי מים.

יש לנקות את האזור שבין אמבטיית הרחצה לבין אריחי הקרמיקה עד לניקוי מוחלט והוצאה וקילוף של כל שאריות החומר היישן.

יש לשים דגש על שלב זה לחיבור מושלם ואסטטי. לעיין בהוראות הייצרן לגבי התחלת השימוש פתיחה וניקוב של השפורפרת.

לאחר שניקתם ופתחתם את האריזה והיא מוכנה לשימוש חשוב למרוח שכבה דקה של החומר בדיוק בפינת החיבור (בקוטר של כ3 מ"מ). רצוי מאוד לבצע את המריחה בצורה אחידה ורציפה כי אחרת יתכנו ניתוקים אשר יכולים להוביל לחילחול מים בין החיבורים ואף לתיקון לא אסטטי.

בעזרת האצבע יש לבצע ניקוי ומריחה של החומר סביב החריץ ויש לנקות את האצבע משאריות חומר (רצוי לשים כפפת לטקס לפני).

בסייום המריחה והניגוב יש להמתין כ- 24 שעות ליבוש מלא או לפי הרשום בהוראות היצרן.