קבלן שיפוצים מומלץ


קבלן שיפוצים מומלץ – מהם הצפיות של הלקוחות?

קבלן שיפוצים מומלץ הינו למעשה בעל מקצוע, כשמו כן הוא אשר מיישם את עבודתו על הצד הטוב ביותר, ועל כן הוא בעל חוות דעת חיובית. חוות דעת חיובית על איש מקצוע, היא אשר מעידה על כך שהלקוחות שאצלם ביצע עבודה, כזאת ואחרת אכן היו מרוצים. הלקוחות הממליצים על אותו הקבלן, נותנים את חוות דעתם  וממליצים בעקבות איכות הביצוע של הקבלן המומלץ.

קבלן שיפוצים מומלץ נחוץ לכל מי שמחפש בעל מקצוע אשר מעריך את עצמו ואת לקוחותיו. קבלני השיפוצים שונים האחד מהשני כמו בכל המגזרים החופשיים במשק, וכל קבלן עובד על פי מה מימנותו ועל פי העקרונות שלו. כמובן אין ספק שהחיבור בין קבלן השיפוצים לבין הלקוח והערכה המשותפת שלהם היא המפתח להצלחתו של כל פרויקט שיפוץ דירה או בית. כפי שכבר אמרנו קבלני השיפוצים המומלצים ואף אלא מומלצים, שונים ברמת המקצועיות שלהם, והגישה של אחד לא דומה לקבלן שיפוצים אחר. לכן בעת בחירת קבלן שיפוצים איכותי, גם הלקוחות צריכים להיות איכותיים והדבר בה לידי ביטוי בהתנהלות של השיפוץ בצורה חלקה ונעימה ככל האפשר. זכרו בחירה נכונה הינה החלטה לשיתוף פעולה אמין בין בעל המקצוע לבין הלקוח.

קבלן שיפוצים מומלץ
קבלן שיפוצים מומלץ

במאמר שלפניכם ננסה להבין את המשמעות האמתית סביב נושא ההמלצות וחיפוש אחר קבלן שיפוצים מומלץ, ואף ננסה להבין מה מסתתר אחרי החיפוש אחר חוות דעת על בעל מקצוע, ומה מביא כל כך הרבה אנשים אחרי קבלני שיפוצים מומלצים.

עוד נעסוק בשאלה מדוע אנו זקוקים לבעל מקצוע מומלץ? והאם באמת אנחנו מחפשים בעל מקצוע מומלץ? תסכימו איתי ש "בעל מקצוע מומלץ" הינו " בעל מקצוע " בראשית הדברים, ויש לשים לב לעצם ההגדרה.

בעל מקצוע כשמו כן הוא אדם אשר עוסק בעבודתו במקצועיות רבה תוך הבנה וידע על כל ההיבטים בתחום עיסוקיו. טוב כך לפחות זה אמור להיות!

המאמר שלפניכם מופנה למי שמחפש באמת לשפץ את הבית ללא תקלות.

המאמר שלפניכם מופנה למי שמחפש איכות עבודה. מי שאוהב את הבית שלו או את הדירה שלו ולא מוכן להתפשר על הביצוע, בטח לא על הביצוע של קבלן שיפוצים מרושל.

הכל על "קבלן שיפוצים מומלץ"

קבלן שיפוצים מומחה , קבלן שיפוצים בזול, קבלן שיפוצים אמין, קבלני שיפוצים מומלצים במרכז או לא, קבלן שיפוצים איכותי, קבלן שיפוצים מקצוען. טוב יכולנו להמשיך ולרשום את כל המחמאות האלו ללא סוף .אז מי הוא באמת "קבלן השיפוצים" הזה ?

לצערנו הרב רבים עושים שימוש במילות התואר אללו בכדי להעביר תחושה של ביטחון וטומנים מלכודת ללקוחות איכותיים אך רק ללקוחות האיכותיים .כאלו שבאמת מחפשים קבלן שיפוצים – קבלן שבאמת יודע את העבודה – נכון מכנים אותנו, שיפוצניקים או קבלני שיפוצים אז מה כל הקבלנים הם מקצוענים?

קבלן שיפוצים מומלץ & לקוח איכותי מה זה?

לקוח איכותי, זה אדם שיודע מה הוא רוצה!

לקוח איכותי – אדם שמכבד עצמו קודם.

לקוח איכותי, זה לקוח אשר יודע להבדיל בן עבודה אחת לשנייה.

לקוח שלא מתפתה להצעות מופרכות ולרוב זולות ולא נופל במלכודות האלו.

לקוח שלא מוכן לעשות ניסוי על הבית שלו ורוצה להיות בטוח   ב 100% שאכן העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

לקוח שמבין שאין מציאות ומציאות הם מלכודות.

לסיכום – לקוח איכותי מחפש עבודה איכותית. בנוסף הוא מחפש בעל מקצוע איכותי ומעריך את עבודתו ומוכן לשלם בעבור עבודה איכותית.

קבלן שיפוצים מומלץ

קבלן שיפוצים חפאר, קבלן שיפוצים לא רציני, קבלן שיפוצים לא איכותי, קבלן שיפוצים מבטיח ולא מקיים, קבלן שיפוצים שבורח עם הכסף ועוד ועוד , טוב עדיף שנעצור!

שוב יכולנו להמשיך ולרשום עוד "מחמאות" על בעלי מקצוע, בלי סוף. אז רגע אתם מבולבלים ,נכון! גם אנחנו היינו מבולבלים בהתחלה. במאמר שרשמנו עבורכם ננסה לעשות סדר בכל המיתוסים האלו על קבלני שיפוצים, בטח שאחרי שהבנתם שחלק מהבעיה נעוצה באותם אנשים שמחפשים מציאות ומחירים מפתים.

קבלן בזול – אז אמרו לכם שיש דבר כזה קראתם מאמרים באינטרנט שיש מציאה כזאת – אנו מציעים לכם לנסות אם הצלחתם תספרו לנו.

קבלן שיפוצים מומלץ

  מאת : בית השיפוצים

בתחילה שחשבנו על הקמת אתר האינטרנט שלנו "בית השיפוצים" יצאנו מבולבלים כמותכם.

בכל אתר של קבלן שיפוצים כזה ואחר המתמחה בעבודה כזאת ואחרת לא מצאנו אפילו "בעל מקצוע" אחד שמכנה את עצמו "כחפר". איך זה יתכן? מה הם נעלמו? לצערנו התשובה שלילית, לא הם לא נעלמו הם נחבאים.

הם מתחבאים אחרי כל שמות התואר האלו המגינים עליהם ומסתירים את מה שהם באמת. והאמת היינו שמחים אם באמת מי שנמצא מאחורי אתר כזה ואחר יהיה באמת מי שראוי שיכנו אתו כמקצוען, בל נשכח קבלן אחר זה קולגה ואנחנו מכבדים את הקולגות שלנו בתנאי אחד שהם באמת בעלי מקצוע.

קבלן איכותי. עבודה איכותית. עבודה מקצועית ועוד …, די קל לבלבל אותכם ואפילו אותנו הצליחו לבלבל בתחילה אך לא, התפקסנו לרגע וראינו את המציאות כפי שהיא.

שיפוץ בית בזול יש דבר כזה? כבר אמרנו אם יש תספרו לנו.

שירות מקבלים על מה שמשלמים .

שילמתם בזול השיפוצניק הבטיח בזול תקבלו עבודה בזול. לא שאנחנו מוצאים בזה בעיה עם עבודה זולה, אך בואו לא נבלבל ונתבלבל עבודה שווה לזמן עבודה.

זול – זול – זול יכולה להיות המילה הנרדפת למבצעים בסופר על מוצרים כאלו ואחרים וגם מבצעים הם לא לנצח.

מה שתשלמו זה מה שתקבלו.

מחפשים עבודה איכותית צריך לשלם יותר ולא תמיד הרבה יותר אך בטח לעשות שימוש במילה זול בכדי להטעות לקוחות על זה אנחנו מוותרים.

מזה יותר מ 30 שנה אנו עוסקים בענף הבניה והשיפוצים וכל העת כוונו לתת שירות רק ללקוחות איכותיים ואמיתיים, כאלו שיודעים מה זה איכות ולא מתפשרים.

בתחילה אף חלק מהם כלל לא ידעו להבדיל בין עבודה איכותית אמיתית ובין כזו שהיא לא. בטח למי שלא מגיע מהתחום ושלא הכיר אותנו קודם הסיבה הייתה מובנת, כי לא היה למה להשוות.

רק בשלב של הכירות ויצירת כימיה עם הלקוח ובעת ביצוע העבודה ובסיומה רק אז ניתן היה להבין שהיה אפשר אחרת ולמעשה הם התפשרו עם מה שיש כי באמת זה מה שהיה להם.

קבלן שיפוצים מומלץ
קבלן שיפוצים מומלץ

בכדי לדעת מה זה עבודה איכותית צריך לראות עבודה איכותית, צריך לראות את שלבי העבודה, את הסדר בעבודה, איכות הביצוע הדקדקני ולבסוף תגיעו לתוצאה שאליה התכוונתם, לשפץ את הבית או הדירה שלכם בצורה מיוחדת המתאימה בדיוק אליכם, אז ורק אז ניתן יהיה להבין מיהו קבלן השיפוצים האיכותי, המקצוען, האמין. זה הרגע שצריך לחבר את הכינויים למציאות.

 אותה מציאות שתפקח את עיני הלקוחות בכדי שידעו להבדיל בעצמם מיהו הקבלן השיפוצים האיכותי והאמין שהם מחפשים ובנוסף אתם צריכים לשאול את עצמיכם האם באמת אתם מחפשים עבודה איכותית?

 אנו בטוחים שכן, אך התרגלתם לחפש מבצעים ובזול כמו בסופר וחברות הסלולר ועוד… ופה שורש הבעיה.

החפארים < קבלנים מומלצים

הורגלנו לחפש מבצעים ובזול ומפה הופיעו להם "משפחת החפארים", הם הופיעו כי אתם רציתם את זה.

גם החפאר הכי גדול היה מוכן לגבות יותר כסף על העבודה שהוא אמור לבצע, כי הרי מי מוכן לקבל פחות.

הגעת החפארים החלה עוד לפני שנים רבות בעקבות הדרישה ההולכת המתרחשת כמעט בכל תחום למחירים זולים ומבצעים.

בקבוק קולה במבצע נגמר. אתם שותים ונהנים ממנו אך לאחר שסיימתם אותו הוא נעלם.

לאחר שהחפאר סיים את העבודה אצלכם בדירה או  בבניין זה נשאר אתכם לתמיד. עבודה לא איכותית ומרושלת נשארת לנצח כי מי מוכן עכשיו להוציא עוד כסף, הרי מראש הכל התחיל בלחסוך ולא לשלם לבעל מקצוע אמיתי את מה שמגיע לו אז מי אשם בתולדת החפארים?

הבטחות בלי סוף צריך ליישר קו – קבלן שיפוצים מומלץ

העבודה ברמה הכי גבוה. אני עובד רק עם החומרים הכי איכותיים. אנחנו שומרים על סדר ונקיון. כן כולם עושים שימוש בכל המשפטים אללו בכדי להטעות את הלקוחות האיכותיים. בטח יש קבלנים שבאמת מבצעים את מה שהם מבטיחים ולא כולם כאלה. אך צריך להבין קבלנים שמעריכים את העבודה ואת מה שהם שווים הם באמת בעלי מקצוע. קבלני שיפוצים איכותיים דורשים בעבור מה שהם נותנים, ובכדי להגיע לתוצאות גבוהות צריך להשקיע זמן ובטח שצריך להיות בעל יידע וניסיון מעמיק בתחום ענף השיפוצים על כל היבטיו.

מה ההבדל בין רמות השונות של קבלני השיפוצים .

קבלני שיפוצים מומלצים במרכז – התוצאה הסופית

ההחלטה לשפץ ולעצב מחדש את הבית או הדירה מצריכה מחשבה רבה. שיפוץ בית או דירה לא נעשה כל יום ויש לתת את הדעת ולהשקיע מחשבה לגבי התוצאה הסופית. התוצאה הסופית היא מה שתכריע על כל התהליך כולו. בטח אתם שואלים את עצמיכם איך הגענו לסוף עוד לפני שהסברנו לכם על הדרכים והשיטות לעיצוב ושיפוץ בתים או דירות. אז רגע אנחנו חייבים לכם הסבר למה הגענו לסוף עוד לפני שהתחלנו.

החלטנו להתחיל עם התוצאה הסופית מסיבה אחת ויחידה והיא – התוצאה של השיפוץ. התוצאה של שיפוץ הדירה על ידי קבלן שיפוצים מושפעת ממספר גורמים :

האם הוא עובד בעצמו הוא שמעסיק עובדים, אם כן מי העובדים האלו? מה הידע שלהם? כמה הוא משלם להם בעבור? האם הם קבלני משנה? מאיזה אזור בארץ הם מגיעים?…

הידע של הקבלן בשיפוצי בתים

איכות העבודה של קבלן השיפוצים והרצינות

הסבלנות שיש לקבלן כלפיכם והשקעה בעבודה עצמה

ביצוע בדיוק רב על פני כל מכלולי העבודה השונים

ידע רחב בענף השיפוצים והבניה

אחריות ועמידה בלוחות זמנים ועוד..

כל אלו ועוד הם שיכריעו על התוצאה הסופית שתתקבל דקה אחרי שקבלן השיפוצים סיים את עבודתו, לקח את הכלים והלך.

אם קבלן השיפוצים היה קבלן איכותי אז זכיתם והרי לכם בית מעוצב ומשופץ בדיוק כמו שרציתם והכסף שהשקעתם באמת היה שווה.

קבלן שיפוצים מומלץ – או קבלן שיפוצים לא איכותי

קבלן לא איכותי זה ההפך המוחלט ממה שציינו בפסקה הקודמת, כעת אתם צריכים להישאר עם בית או דירה משופצת לא בדיוק כמו שרציתם ואף גרוע מזה, עבודה ברמה ירודה ולא אסטטית  ועוד…וכל הכסף והזמן שהשקעתם ירדו לטמיון.

מכאן החשיבות הרבה בבחירת קבלן שיפוצים איכותי באמת, אז שאתם בוחרים קבלן שיפוצים, ואתם לא מבינים בדיוק מה לדרוש תבקשו מחבר או אח או שכן שיעזור לכם בבחירת הקבלן הנכון לבית יפה.

קבלן שיפוצים מומלץ

אחרי שהסברנו לכם על החשיבות הרבה כעת ניגע בכל התהליך הקרוי בפי רבים – שיפוץ דירה .

חלל הוא הדיון המרתק ביותר בנושא של עיצוב הפנים.  של הבית או הדירה בה אתם חיים. בהמשך למאמר זה, נספק לכם נקודות נוספות מה ואך כדאי לשפץ את הבית או הדירה.

שיפוץ בית עם מה מתחילים?

השאלות הצריכות להישאל אצלכם נחלקות לשני נושאים.

  • מה חייבים לתקן ולשפץ?
  • מה רוצים לשפר?

מה חייבים לתקן

אז בואו נבין את תהליך השיפוץ של הדירה. ראשית דירות רבות נמצאות בבלאי של מערכות שונות בתוך הבית ומחוצה לו.

מערכת האינסטלציה והביוב הוא לרוב הבעיה המרכזית המחייבת בלי דירות רבים לבצע שיפוץ. למעשה החלפת מערכת האינסטלציה בבית היא ההתחלה של כל החשיבה לשיפוץ, מפני שצריך שלרוב צריךלבצע פירוק מרצפות, אריחי קרמיקה ועד… ודי ברור שצריך לחשוב על הצעד הבא שהוא מה בוחרים במקום?

אם כבר משפצים איך משקיעים את מירב המאמצים בכדי על הדרך לקבל בית עם מראה עכשווי ומודרני מעוצב אחרת, פשוט להחליף את הקיים לעיצוב אחר שיהיה הרבה יותר כיף לחיות בבית כזה.

וכאן למעשה מתחילה השאלה איך ומה צריך לעשות בכדי לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר?

עלות שיפוץ בית או דירה

טוב למעשה זאת למעשה שאלת השאלות. רבות הזכרנו וכתבנו במאמרים שלנו, סביב נושא העלויות, שהרי זו השאלה המרכזית ואולי אף היחידה שמעניינת רבים.

אנו נתקלים באתרי אינטרנט אשר מציגים מחירים לשיפוץ בית או לשיפוץ בניין משותף, והאמת לדעותינו זה כלל  לא מקצועי ובטח מטעה. יחד עם זאת לעיתים אנחנו נותנים דוגמאות בודדות מחוסר ברירה כי זה מה שאנשים מחפשים. אנו משתדלים תמיד להזכיר לציבור הקוראים שאין מדובר בכלל, והמחירים הם רק בכדי לסבר את האוזן של מי שמחפש לדעת כמה עולה לשפץ בית? כמה עולה לשפץ דירה או אפילו בניין משותף.

המחיר הנכון זה רק בהגעה לשטח. ניתן לתת אומדן מחירים בטלפון וזאת בתנאי שהקבלן לוקח על עצמו את האחריות בדבר המציאות בשטח. קבלן שלוקח על עצמו אחריות משמע שאם יתגלה שבשטח ייתכן יותר עבודה ממה שחשב הוא יצטרך לעמוד אחרי מה שהוא אמר, אלה אם כן הוא ציין שהמחיר הוא רק לצורך הבנה הדדית בין לקוח לקבלן וזאת על מנת בכדי ליצור הבנה התחלתית ביניהם.

אם יש לכם דירה או בית או בניין אשר צריך לעבור שיפוץ. הדרך הנכונה והבטוחה היא שקבלן השיפוצים יגיע לביקור בכדי לראות בדחוק במה מדובר.

איך בוחרים קבלן שיפוצים מומלץ או יותר מדויק מקצועי?

דברנו רבות במאמר שלפניכם הפונה לקהל הלקוחות האיכותיים, אותו לקוח שמחפש ויודע להעריך ולהבין מה זה איכות, להלן עשרה טיפים שימושיים על סמך יותר מ 30 שנות ניסיון שלנו בענף השיפוצים. אנו מציעים לכם לעקוב על השלבים צעד אחר צעד ולא לדלג עליהם. יחד עם זאת כמובן שיש לשפוט בבחירת קבלן על סמך ניסיון החיים שלכם ויחד עם 10השלבים תצלחו את השיפוץ שלכם. זכרו בית או דירה או בניין לא משפצים בכל יום.

איך בוחרים קבלן שיפוצים?

שלב חמישי – איך לבחור קבלן שיפוצים מומלץ

עכשיו קצת כיף – טיפ בעיצוב ושיפוץ בית

סטודיו InteriorDSN & בית השיפוצים

סגנונות יוקרתיים ומסורתיים. אם אתה רוצה לדעת איזה סגנון מתאים לבית שלך, הצעד הראשון הוא לדעת מה אתה רוצה מהבית. אחד הסגנונות שאנחנו יכולים לדבר עליהם הוא הסגנון העכשווי הלוהט ביותר בכל ענף העיצוב והשיפוצים.

אנחנו הולכים לחבר אותכם אל הסיגנון הכי עכשווי, מודרני ופופולרי מאוד בעיצוב פנים . בסגנון המינימליזם. לסגנון המינימליזם יש הרבה אוהדים. ישנם אנשים רבים כיום שבחרו בו ואדריכלים רבים עיצבו אותו בסגנון זה.

אחד המאפיינים הבולטים בסגנון זה הוא פשטות. בבית המינימליזם הכל פשוט ומינימלי. מינימלי הוא המילה הלטינית שמשמעותה מינימליות.

במילים אחרות, כל מה שאין בו היבט מפואר יכול להיקרא מינימליסטי.

 אנו מנסים לחלוק פריטי עיצוב לבתים מינימליסטיים עבורכם קוראים יקרים. במאמר זה נבחן את החלקים השונים של הבית לעיצוב מינימליסטי.

אם אנו רוצים לעצב חדר שינה בסגנון מינימליסטי, אילו מאפיינים עליו להיות?

בסגנון המינימליסטי, השימוש בצבעים בהירים, במיוחד לבן, יכול להיות אחד המאפיינים החשובים ביותר של הסגנון המינימליסטי, אך אין זה אומר שבכל מקום בו אנו רואים צבע בהיר, אנו מכנים אותו בסגנון מינימליסטי. אך אם אנו רוצים להבחין בין חדר מינימליסטי, צבעים לבנים בהירים וצבעים ניטרליים מראים כי המינימליזם. קירות פשוטים וללא כל דוגמה הם גם קירות המשמשים בסגנון מינימליסטי. ציורים פשוטים. ניתן לראות אותם בחדרים בסגנון מינימליסטי. אם תבחר בסגנון מינימלי, בחדר שלך לא אמור להיות זוהר ומותרות.

תפקיד האור בבתים מינימליסטיים

אחד הנושאים החשובים ביותר בעיצוב חדר שינה בסגנון מינימליזם הוא אור טבעי ביום הוא אחת הנקודות החשובות ביותר בסגנון זה. בלילה כדאי להשתמש באורות שיש בהם מסנני אור. ומנסה לזרוק פחות אור. כמו כן, יש להתחשב באור רך ואחיד בעיצוב פנים.

לסיכום – קבלן שיפוצים מומלץ

מקווים שתפעלו לפי הכללים בלי לדלג עליהם, יחד עם זאת אם אתם מחפשים לשפץ את הבית שלכם או את הדירה, וודאי שאתם יכולים לפנות אלינו בטופס יצירת קשר, או בנייד .

אנו עוסקים מזה למעלה מ 30שנה בענף השיפוצים האיכותיים.

זאת הייתה טעימה קטנה והסבר למי שמתכנן לשפץ ולעצב את הבית או הדירה, שיפוץ כזה שיחולל שינוי וייתן חשק וכיף לגור בבית כזה.