דף הבית » שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה די בו בכדי לשפר את ההנאה שלך וליצור את סוג חווית הרחצה שרוכשים פוטנציאליים רבים מחפשים בבית שהם שוקלים לקנות. שיפוץ אמבטיה יכול להשביח את הנכס ואף להעלות את ערכו.
חדר רחצה מעוצב יכול לעיתים קרובות להניע רוכשים פוטנציאלים לרכוש את הבית בעקבות שיפוץ האמבטיה והתמורה כפולה.

חדר הרחצה הוא מקום שבעלי בתים מעדיפים לשפץ יותר מכל חלק אחר בבית. אחת הסיבות לכך שחדרי האמבטיה משופצים יותר, היא הבלאי המואץ בעקבות המים והלחות המצויים בחלל זה. גורם נוסף הוא המודרניזציה. חדרי אמבטיה מתעדכנים בתדירות גבוה, בכל הקשור לסוגי החיפויים בהיבטים של סוג החומר שהוחלף מאריחי קרמיקה וחרס שנדחקו לצד אריחי גרניט פורצלן. צבעי האריחים וגודלם משתנים אף הם ללא הרף, לפחות פעמיים בעשור. בנוסף האביזרים הסניטרים שעוברים שדרוגים כל הזמן ועוקבים צעד אחר צעד עם הקידמה תוך שאיפה למינימליסטיות, בכל הקשור לתהליך.
מינימליסטיות היא גורם המכריע בהיבטים לעיצוב חדרי אמבטיה עדכני ומודרני.

שיפוץ אמבטיה

כמה טיפים לפני הכניסה לתהליך שיפוץ חדר אמבטיה

ניתן לבצע שיפוץ חדר אמבטיה בעלות הנמוכה ביותר, או בעלויות גבוהות יותר, כמובן הכל תלוי ברמת הביצוע והתוצאה אליה אתם שואפים. יחד עם זאת כדאי לשקול כל צעד לפני קבלת ההחלטות, ליצירת חדר האמבטיה המיוחד שלכם. הטיפים הינם מתוך הניסיון שלנו בשיפוץ בתים ודירות. כלל הבסיס בכדי לקבל תמורה נאותה להשקעה הרבה שלכם, בכל התהליך במובן של הזמן והכוחות הרבים בבחירת חומרים ובהיבטים של הוצאה כספית הוא, רצוי מאוד לתכנן הייטב את החלל. לרוב עדיף לתכנן את חדר האמבטיה על ידי מי שמגיע מהתחום. לעיתים ניתן לשגות ותיכנון שגוי לא ניתן לחזרה. לכן חישבו הייטב בכל הקשור לבחירה נכונה של בעלי מקצוע, ולכל הקשור לתהליך.

שיפוץ אמבטיה קטן – מקום למוצרי טיפוח

ב שיפוץ חדר אמבטיה קטן , כדי לתת מבט שונה לפנים חדר האמבטיה. דברים קטנים כמו מיקום מוצרי טיפוח, ופריטים אחרים חשובים וטוב מחשבה אחת קודם לביצוע. ניתן ליצור נישה באחד הקירות כמו בבתי מלון, או להשתמש בארון עם חלל פתוח, שצבעו צריך להיות מותאם לצבעים הכללים של חלל חדר האמבטיה. הצבעים יכולים להיות ניגודיות, או אם בחרתם במראה נקי, אז וודאי ששימוש בצבע מוביל היא הבחירה הנכונה בכל הקשור להתאמת צבעים לחלל חדרי אמבטיה.

שיפוץ חדר אמבטיה מחיר

שיפוץ חדר אמבטיה מאוד תלוי בין קבלן שיפוצים אחד לשני. הניסיון והמיומנות של קבלן השיפוצים, הם שיקבעו בסוף את המראה והתוצאה הסופית בתהליך שיפוץ אמבטיה מחיר.

המחירים לשיפוץ חדר אמבטיה נעים בין  ₪ 20,000 ל – 30,000 ₪.

שיפוץ חדר אמבטיה בחירת ריצוף

בחירת סוג הריצוף הינה אחת הבחירות המכריעות. קיום קיימים מגוון רחב עד אין סוף של סוגי חומרים וגוונים של אריחי ריצוף לחדר האמבטיה ויש לשקול את סוג הריצוף לפי הסגנון אליו אתם שואפים להגיע בשיפוץ חדר אמבטיה. סוגי הריצופים הקיימים בשוק, מתחילים מריצוף דמוי עץ למי שמחפש אווירה חמימה יותר, או בחירת של צבעים דומיננטיים יותר בגוונים של שחור ואפור בשילוב עיטורים, לאווירה נוקשה ודומיננטית יותר.

בחירת ריצוף למניעת החלקה באמבטיה

רצפות חדרי הרחצה לרוב הינם עם הרגשת חספוס למניעת החלקה. שימו דגש בבחירת האריח הנכון, כי לעיתים בבחירת אריח בעל חספוס גבוהה לעיתים יכול להוות בעיה בעת השימוש ובמיוחד בעת הניקוי, מאחר שלכלוך נצמד יותר בקלות למשטחים מחוספסים מאשר למשטחים חלקים. רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן שיידע להראות לכם את ההבדלים, מאחר כי שוב שגיאה בבחירה לא נכונה של סוג הריצוף והתאמת הצבעים תוביל לפספוס של המטרה.

חדר אמבטיה

תאורת האמבטיה – דימר

דימר הוא מכשיר פשוט מאוד שיכול להגדיל או להקטין את עוצמת האור של הנורה. על ידי עמעום המנורה, חלל האמבטיה יהיה מואר בקלות עם אפקטים שונים. באמצעות מתגי דימר תוכלו להתאים את בהירותן של מנורות שונות לפי טעמכם, וליצור אווירה אינטימית כאשר אתם מעוינים בכך.

הוספת פריטים עיצוביים – שיפוץ חדר אמבטיה

אם יש מספיק מקום בחדר האמבטיה, תוכלו לשים מעט קישוטים לבית במקומות הנכונים, בחללים ריקים, באמצעות פריטים כמו כיסא קטן או ארון יכולים לשמש כאלמנט עיצובי. הימנע מהנחת יותר מדי פריטים ונסה להוסיף יופי לחלל האמבטיה שלך עם הכי פחות פריטים. אם אתה מציב את הארון כפריט דקורטיבי, אתה יכול להשתמש בו כמקום לאחסון מגבות, סבונים או פריטים קטנים אחרים.

עוד מקומות לתלות

ווים הם הדרך הקלה ביותר להוסיף משטח לתליית בגדים מבלי להוסיף נישה אמיתית. ווים יכולים לשמש לכל דבר, החל מבגדים וכלה במגבות, והדבר די טוב במיוחד לחללים קטנים.

שיפוץ חדר אמבטיה – מיקום האסלה

יש טיפ של פנג שוואי שלעולם לא כדאי להציב אסלה מול דלת הכניסה.ובכלל קבלן שיפוצים מיומן ידע לכוון אותכם למה מותר ומה אסור בכל הקשור להצבת האסלה.  מומלץ לרוב להציב את האסלה בזווית של 90 מעלות לדלת או לפחות במרחק מהדלת.

מראות בשיפוץ חדר אמבטיה

מראות בחדר האמבטיה נתלות ללא מחשבה עיצובית אלה רק לצרכי שימוש. חשוב גם לחשוב על מראות אמבטיה כאלמנטים עיצוביים המרחיבים את החלל חזותית ומאירים את הסביבה על ידי החזרת אור.  במידה וישנה אפשרות להוסיף מראה שנייה בנוסף למראה הראשית המקורית ליד כיור האמבטיה, הדבר יכול להוסיף רבות למראה הכללי של חדר האמבטיה ואף להגדיל את החלל.

שיפוץ אמבטיה – איך מחדשים חדר רחצה בצורה נכונה

שיפוץ אמבטיות נכון יכול להעביר אתכם מביתכם הצנוע למפלט נהדר או לספא מרגיע.

חידוש חדר רחצה – כיצד להחליט אם לבצע את העבודה בעצמך או לשכור איש מקצוע. אנו חברת שיפוצים בית השיפוצים ריכזנו כמה רעיונות והשראה כדי להתחיל, אבל זכרו הפרויקט שלכם צריך להיות תואם את הסגנון האישי שלכם מסגרת התקציב שבניתם ורק אז יוכל לתת את הסיפוק שרציתם לקבל ע"י שיפוץ האמבטיה.

שיפוץ אמבטיה

כמה מורכב השיפוץ שלך ומהם החלומות שלך

  • חידוש חדר אמבטיה עם משטח רציף
  • אמבט או מקלחון?
  • חדר אמבטיה קטן רעיונות ?
  • אריחי קרמיקה או שיש?
  • אלמנטים בהתאמה אישית
  • עשה זאת בעצמך או לשכור מקצוען?
  • כמה מורכב שיפוץ האמבטיה שלך ומהם החלומות שלך?

לפני שתגיע לפרטים המורכבים הכרוכים בשיפוץ אמבטיה עליך להחליט על תקציב לחידוש אמבטיה כמה עבודה אתה רוצה לבצע. מידת העבודה הנדרשת ואלמנטים שתבחרו תורמים למחיר הכולל של הפרויקט.

כדי להתחיל בשיפוץ האמבט, שקול את השאלות הבאות:

האם חשוב לכם  להעלות את ערכו של הבית ע"י חידוש חדר הרחצה?

האם אתה רוצים  להגדיל את המקלחת או פשוט להחליף את החומרים הנוכחיים למראה חדש?

האם אתם מרגישים בנוח לבצע את שיפוץ חדר הרחצה בעצמכם או שאתם רוצים לשכור איש מקצוע ?

האם אתם רוצים מדפים משולבים  למוצרי אמבטיה או ספסל לישיבה וכללתם את זה בתוכנית שיפוץ האמבטיה?

חידוש חדר רחצה שילוב עם דלתות מזכוכית קבועות  או לא ?

 איזה סגנון עיצוב אתם הכי אוהבים לחדר הרחצה שלכם ומה הציפיות בעקבות שיפוץ אמבטיה ושירותים?

התבוננו במקלחת שלכם עכשיו, תנסו לדמיין מה הייתם רוצים לשפר וכמובן איזה תוצאה אתם רוצים להשיג.

כמה מהסוגים הפופולריים ביותר של שיפוץ אמבטיה

 חידוש חדר רחצה – משטח חדר אמבט רציף

מקלחון מרוצף כיחידה אחת עם משטח הריצפה הוא אפשרות פופולרית בשיפוץ חדר אמבטיה שמציעה גישה נוחה, מה שהופך אותה למותאמת במיוחד לאנשים מבוגרים, משתמשים עם מגבלות ניידות.
תכונות שימושיות בסגנון זה כוללות מקלחון נטול אדן עם רצפות משופעות לניקוז.

שיפוץ חדר רחצה תלוי במגוון גורמים, בין אם אתם זקוקים לשדרוגי אינסטלציה או שיפוץ כולל של המקלחון והוספת עלות האלמנטים שתבחרו. דלתות מקלחון מזכוכית מתקפלות הן אפשרות ליעילות שטח. חדרי אמבטיה לא חייבים להיות משעממים.
חידוש חדר רחצה בתוספת גמורים מושכים ותכונות נוספות יכולים לתת מראה מיוחד לחלל ולחבר את חדר האמבטיה אליכם.
זכרו! אתם חייבים לאהוב את התוצאה שתתקבל.
חדר הרחצה צריך להיות מותאם בדיוק לצרכים שלכם וכך שיפוץ חדר האמבטיה ישתלם.

שיפוץ אמבטיה – אתם בטח מתלבטים בין מקלחון לאמבט

אם יש לך מקלחון בלבד, אתה יכול לשפץ את האיזור כדי להפוך את חדר הרחצה לאמבט ומקלחת שיתאימו באותה מידה למקלחות  ארוכות או מהירות. ביטול אמבט לטובת מקלחת יוקרתית הוא מגמה אדירה בשיפוץ אמבטיה, אם כי מומחים מזהירים מפני ביטול האמבט היחיד בבית. גם אם אינכם מתכננים למכור את הבית שלכם בעתיד הקרוב, קחו בחשבון שקונים פוטנציאליים מעדיפים בתים עם לפחות אמבט אחד, במיוחד קונים עם ילדים קטנים והם מעדיפים לא להיכנס להשקעת זמן ועלויות כספיות הכרוכות בשיפוץ חדר רחצה.

אם תבחר במקלחון פשוט, פרויקט זה יכול להיות מאוד ידידותי לתקציב, דלתות זכוכית והתקנה מקצועית מיקרים את העלויות הכרוכות בשיפוץ מקלחון.

יש לכם שטח חלל חדר רחצה קטן
אל תדאגו!

דלתות זכוכית הן חלק פופולרי למקלחות קטנות מכיוון שהן מספקות אשליה של שטח נוסף. בנוסף, עיצוב מקלחת קטנה עם פס ניקוז הממוקם בצורה מושלמת יכול לגרום לחלל להרגיש גדול יותר. תכנון נכון בשיפוץ המקלחון יתרום שטח דריכה גדול יותר ויהיה נוח יותר בשימוש יום-יומי.

בחירת אריחים או שיש

בעלי בתים רבים בוחרים לשפץ את חדר הרחצה שלהם בתדירות שונה, כל אחד לפי הרצונות שלו ובהתאם לצרכים והתקציב.

החלפת האריחים במקלחת מעניקה לחדר מראה ותחושה רעננים מייד. חלק מהטרנדים הפופולרים כוללים אריחי שיש או אריחים לבנים בהירים עם קיר שונה אחד או גבול העשוי אריחים צבעוניים. זכוכית, קרמיקה ואבן טבעית הם תמיד טרנדיים, וכמה מהמראות החדשנים ביותר כוללים מראה חלק ללא כל שינויים בסוג או צבע האריח, כמובן כל אחד לפי המראה שאותו הוא רוצה להשיג בעת שיפוץ חדר האמבטיה.

ההתלבטות בין אריחי קרמיקה לבין שיש תחילה נעה בבסיס התקציב שאתם הקצתם למטרה.

היבט נוסף הוא מראה וסגנון השונים זה מזה בתוצאה בחיפוי חדר רחצה באריחי אבן או קרמיקה .

חידוש חדר האמבטיה על ידי אלמנטים בהתאמה אישית

כמה מהטרנדים הגדולים מתרכזים באלמנטים בהתאמה אישית כמו ספסלים ומושבים משולבים, מקלחות סאונה ומערכות סאונד מובנות. כשמדובר באביזרים, ראשי מקלחת ומקלחות גשם מרובים הם אפשרויות ייחודיות שאין ספק שמייקרים את עלות שיפוץ האמבטיה ונותנות לה ייחודיות ויוקרה.

ברגע שיש לך את החזון שלך בראש, היוועץ עם בעל מקצוע שיעזור לך ליישם את הרעיונות שלך בהתאם לתקציב שלך. אם כסף אינו נושא, אתה יכול לבחור את חומרי החלום שלך ולערוך תוכניות. אם יש לך תקציב הדוק יותר, תעשה רשימה לפי סדרי עדיפויות בכדי לקבל את המראה שאתה רוצה מבלי לגרוע מהתוצאה הסופית שאליה אתה שואף.

שיפוץ אמבטיה רעננה

שיפוץ אמבטיה ושירותים הכרכיים לניהול בית תקין. שיפוץ חדר אמבטיה מעניק לחלל הבית או דירה יוקרה ויעילות ובטח שמאוד נעים להביא אורחים לבית שבו חדר האמבטיה והשירותים חודשו וכעת נעים יותר לרחוץ ולהשתמש בחדר האמבטיה והשירותים בייתר הנאה.

שיפוץ חדר אמבטיה הוא משהו שלא עושים כל יום וצריך לחשוב איזה חומרים אתם רוצים לעיצוב החלל.

החלת אריחים צריכה להיות תוך הקפדה להתאמה עם אריחי הקירות או להפך למי שמעדיך קונטרס יש אין ספור סוגים וצבעים מדהימים שניתן בקלות לשפר ולחדש חדר אמבטיה ושירותים.

תקציב

שיפוץ אמבטיה בזול מתאים למי שמחפש בזול וכל אחד עם הבחירה או העדפה האישית שלו.

חידוש חדר אמבטיה רעננה בזול יכול להיות לעיתים אסון וצריך להיזהר מהבטחות שרק של קבלני שיפוצים שמבטיחים הרים וגבעות בכדי לקבל את העבודה.

קבלנים שמציעים בזול מכוונים לאנשים שמחפשים בזול – על מה ששילמתם זה מה שמקבלים.

שיפוץ אמבטיה במחיר הוגן שווה לעבודה מקצועית אמיתית ולעיתים ההפרשים כלל לא גבוהים.

ההחלטה לשפץ חדר אמבטיה צריכה להיות ההחלטה שתוביל אותכם בבחירת הקבלן הנכון.

קבלן שיפוץ אמבטיה נכון זה קבלן שמבטיח ומקיים.

חדר אמבטיה ומקלחת מעוצבים

עיצוב חדר אמבטיה ומקלחת בצורה אסטטית הוא חובה ויש צורך להבין בדיוק מה אתם מצפים מהשיפוץ ואיזה ביצוע בפועל אתם רוצים.

ההחלטה לשיפוץ

ההחלטה היא החלטה שצריכה להתייחס למספר רב של פרמטרים וביניהם מיקומים נכונים של האלמנטים השונים , בכדי לקבל שטח רחצה נוח למשתמש.

שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים – שיפוץ אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים צריך להיות מחושב נכון והמיקומים השונים של החללים צריכים להיות בראש ובראשונה סדרי העדיפות שלכם.

ושיפוץ חדר שירותים בצורה ובגוונים צחים יכול בפירוש לתרום לעיצוב כולו.

אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה ולשפץ את המקלחת אל תהססו לפנות אלינו ונכוון אתכם לאמבטיה ומיקלחת מתאימים בדיוק אליכם.