שיפוץ מטבח


שיפוץ מטבח – שיפוץ כולל

במשך מעל ל30 שנה אנו משכללים את מלאכת העיצוב והשיפוץ שלנו במיוחד בביצוע שיפוץ מטבח.אף קבלן אחר בתל אביב לא מתקרב לרמת המומחיות שלנו, רמת פתרון בעיות, איכות ושירות.

אחריות עבודה לחמש שנים בשיפוץ מטבח

אנו מביאים את החומרים האיכותיים ביותר, אנו מספקים ערך ללא תחרות ואנו מציעים אחריות לחמש שנים על כל העבודה. בכל מה שאנחנו עושים אנו שואפים לספק את לקוחותינו.

אביזרי מטבח

אנו עובדים עם המותגים המובילים לשיפוץ הבית של ארונות מטבח, משטחי שולחן, אביזרי מטבח… חברות מובילות בולטפ, מדיצ'י , גרוהה

שיפוץ מטבח

ניהול פרוייקט שיפוץ מטבח

אנו מוציאים את הלחץ משיפוץ המטבח. מתוכנית לתוצר הסופי, מנהל פרויקטים ייעודי מוסמך משרד העבודה והבטיחות שינחה אותך בכל שלב. לקוחותינו אשר זמנם הוא בעל ערך ודורשים מומחיות, איכות, סטנדרטים גבוהים יותר ותשומת לב לפרטים.

חלק מהשירותים שלנו :

 • הסרת מטבח
 • החלפת צנרת
 • ביצוע טיח מיישר
 • צביעה
 • נקודות חשמל
 • עבודות גבס

שיפוץ מטבח – עיצובים

אנו מומחי עיצוב / יועצי שיפוצים בהתאמה אישית עם מעל ל30 שנות ניסיון וצוות מוערך מאוד של מעצבי פנים.
אנו יודעים ושלטנו על האתגרים בשיפוץ בעיר תל אביב: כל עשה ואל תעשה, תהליך האישור המורכב וההכרחי.

חידוש מראה המטבח

אף פרויקט אינו גדול מדי עבור קבלן שיפוצים בתל אביב כדי בצע שיפוץ איכותי ובטיפול מדויק. יש לנו פורטפוליו מגוון מאוד של שיפוץ מטבח, אמבטיה ודירות מלאות באזור המרכז, תל אביב, רמת השרון והרצליה.

שיפוץ מטבח בראשון

בין אם אתה משפץ מטבח בראשון או אמבטיה או דירה שלמה, בית השיפוצים חברת השיפוצים שלך עם פתרון כולל, מעיצוב להתקנה.

שיפוץ למטבח

בתוך מסגרות זמן ללא תחרות, אנו מספקים רמה גבוהה יותר של שיפוץ למטבח עבור הלקוחות המסחריים שלנו.

בית השיפוצים עיצבו לנו מחדש את המטבח, וקיבלנו השראה לעצב מחדש גם את חדר האמבטיה שלנו!

קראו עוד על קבלן השיפוצים בית השיפוצים


גרת עם המטבח או האמבטיה שלך פחות ממושלמים מספיק זמן? מוכנים לקחת את זה צעד קדימה? נתחיל לדבר על הרעיונות שלך לעיצוב פרוייקט מטבח או אמבטיה חדש. גלה כיצד אנו יכולים לעזור לך. זה הזמן!

שפצו את המטבח, חדשו את לב הבית

קבלן שיפוץ מטבח מיומן יכול לבצע חידוש למטבח, והפיכתו למטבח מודרני ועדכני יעלה את ערך הבית ויעילותו.
עם זאת, תהליך השיפוץ והשינוי של עיצוב המטבח נראה במבט ראשון מאתגר.

שיפוץ מטבח, מטבח חדש


בסוף כל שנה, כחלק מטקס, משפחות ישראליות משנות את מה שנקרא הבית החדש ואת עיצובו.
כיום, עם שינוי חומרי הבנייה והגדלת מגוון העיצובים והצבעים, שיפוץ הבית ושיפוץ חללו הפכו נפוצים.
בשיפוץ זה יוגברו היעילות והביצועים של הבית בעלות סבירה.
בנוסף, תחושת המגורים בבית מודרני ונדיב תהיה מתנה למשפחתכם.

שיפוץ מטבח ישן

מכיוון שהמטבח הוא לבו של בית ישראלי ,יהיה זה מוצדק מאוד לשפץ את המטבח הישן ולהפוך אותו למטבח מודרני ויעיל.
יש לקחת בחשבון כמה דברים כשמשפצים את המטבח. חלקם נבחן במאמר זה.

היכן להתחיל בשיפוץ המטבח

חידוש מטבח ישן כרוך בכמה דברים.
בדיקת מתקני חיווט, אינסטלציה ומטבח תהיה צעד חשוב מאוד.
בנוסף, כדאי לשים לב לאוורור הסביבה.
אחרי זה, אתה יכול לחשוב על הקישוט במטבח.
אולי תוכלו לשנות לחלוטין את חלל המטבח רק על ידי שינוי כיסוי הקיר ושימוש ממברנה קלאסיים  בארונות או מודרניים בכדי לבצע חידוש מטבח נכון ללא טעויות .

לשפץ את המטבח

שנה את המטבח שלך בפשטות, ללא עלות, על ידי שינוי הצבע והדפוס של ארונות המטבח, הקירות, הכיסאות ואפילו הרצפה. צבע קירות וריהוט מטבח עם צבע מבריק או שקוף; באופן זה יהיה קל יותר לנקותם מאשר צבע מט. לפני שצובעים את הארונות, ראשית חול, מרק וחלף אותם בכדי לעזור לצבע להחזיק מעמד ולמנוע את חוסר האחידות. צביעת ארונות גוזלת מעט זמן, מכיוון שצריך להסיר את הדלתות, המגירות והמתכות ולצבוע אותן לחלוטין, אך התוצאה תהיה מראה רענן וחדש בעלות הנמוכה ביותר.

חידוש מטבח קבלן

מחיה את המטבח שלך על ידי החלפת חלק מהדלתות או כולן, אך אל תשכח את העקרונות הכלליים של שינוי עיצוב המטבח שלך. קבלן שיפוץ מטבחים מוכשר יחבר אותכם לנגר אומן להכנת דלתות מעוצבות לארון המטבח החדש שלכם.

חידוש מטבח נתחיל בדלתות. אם דלת הכניסה לארון שקועה, הסר את המסגרת המרכזית של דלת הארון והחלף אותה בזכוכית חלבית גלי, בזכוכית מעוצבת או חלבית שקופה או זכוכית צבעונית.
אם דלת הארון והמסגרת שלכם שטוחים והמסגרת בצורת תמונה, הוציאו את הדלתות מצורתם המודרנית והעניקו לה עיצוב קלאסי על ידי צביעת הדלתות והשימוש בדפנות המסגרות. תוכלו לכסות את הדלתות בצבע שטוח או להתייעץ עם קבלן חידוש מטבחים . בכל מקרה ניתן לשנות ולעצב ולהשתמש בתוויות נייר מעוצבות ולשנות את המראה שלהן: ראו את אלבום העיצובים לארונות מטבח.

הוסף רעננות לשיפוץ המטבח שלך

ריצוף למינציה – הנקרא בטעות פרקט שיש בו חומר MDF ומונחת עליו שכבת מלמין – יהווה אפשרות חסכונית לרצפת המטבח ולמשטח. תוכלו לכסות מראש וליישר את המשטח בריצוף למינציה לאחר שהוצאתם את הרהיטים מהמטבח שלכם. אם בחרתם לשפץ לבד ולא עם קבלן חידוש מטבחים  אז שימו לב למשטח המטבח שלכם עשוי מעץ או פרקט – העץ הטבעי של העץ – צבעו אותם בצבעים איכותיים ועמידים בכדי להעניק למטבח שלכם מראה חדש.

ריצוף וניל

ריצוף ויניל, או פלסטיק עמיד וגמיש, שקיים בצורת אריחים מעוצבים, יהווה דרך פשוטה וזולה מאוד לרענון רצפת המטבח, המוצעת בצבעים שונים. רצפות אלו ניתנות לכיפוף ויתאימו למגוון עיצובים וצבעים.

דרך לשפץ את המטבח בעלות הנמוכה ביותר

תכנן דלתות וחלונות ארונות לפי טעמך
חלונות ארונות לקשט יכולים להיות פשוטים מאוד. בחר מטלית רחיץ וידית פשוטה. חומר הידית צריך להיות כזה שישמור על הבד חלק, נקי ונקי לאחר מגע עם חום ולחות . שיפוץ מטבח על ידי הוספת וילונות המעוצבים בצורת רצועה מהחריץ העליון ותלויים על מוט הוילון או מוט הידית ולעתים נדירות נוגעים במשטח החלון או הארון הם גם אפשרות נוחה וחסכונית. אם לא חשוב שיש למטבח שלכם חלל פרטי, וילונות וחצי מטבח יכולים להיות דרך להביא צבע, דוגמה ורעננות למטבח. השתמש במפיות או מפיות בד במקום בד.

שיפוץ מטבחים על ידי הוספת סלים מפלסטיק

סלים, פחיות מתכת ופלסטיק הם אפשרויות זולות לאיסוף חומרים שונים ותוכלו לשים את כולם על מדף אחד. אם המדפים שלכם פתוחים, בחרו סוג של צלחת שתעניק למטבח שלכם מראה מסודר והרמ

השאירו את שיפוץ המטבח למקצוענים

קבלן שיפוץ מטבח יאפשר לכם לשנות את קישוט המטבח לפי טעמכם. למשל, על ידי כיסוי מטבח פתוח, כיסוי אריחי מטבח ישנים, חידוש המטבח ישן ללא ארונות, ועיצוב ארון מטבח עבורו,

ידי צוות מקצועי בעל ידע כמו קבלן שיפוץ מטבח . ניתן ליצור איתנו קשר להתייעצות עם מומחים ומידע אודות עלות שיפוץ המטבח.

המטבח הוא לבו של כל בית ומהווה את עמוד התווך של עיצוב הפנים בכל הבתים. אדריכלות עדכנית וקישוט מטבחים הם אחד הנושאים החשובים שגורמים לאנשים לשפץ את מבנה המטבח ואת הציוד שלו אחת לכמה שנים.

במאמר זה דנו בפירוט כיצד להחליף את ארונות המטבח ממתכת, לכסות את האריחים הישנים, לשפץ את המטבח הישן ללא ארונות, את ההבדל בין משטח המטבח לקבלת הפנים, כמו גם עלות חידוש המטבח הו נושא חשוב ביותר.

שיפוץ מטבח ישן בזול

 • שירותי שיפוץ מטבחים על ידי קבלן שיפוץ מטבח מומחה
 • 4 רעיונות מעשיים בשינוי קישוט המטבח
  • שיפוץ מטבח ישן ללא ארונות
  • שיפוץ מטבח ישן בזול
  • החלפה בארונות מתכת
  • מכסים אריחי מטבח ישנים
  • ההבדל בין רמת המטבח לאוכל
  • חידוש המטבח ללא דלפק
 • עלות חידוש המטבח 

רעיונות פרקטיים בשיפוץ מטבחים

בחלק זה הבאנו 3 רעיונות מעשיים לחידוש המטבח. תוכל להחיל שינויים אלה אם אתה מעוניין גם לשפץ את המטבח שלך. חידוש מטבח ישן ללא ארונות, החלפת ארונות מתכת וכיסוי אריחי מטבח ישנים הם חלק מהדברים בהם ניתן להשתמש בשיפוץ המטבח ויכולים להיות יעילים מאוד בשינוי קישוט המטבח שלכם.

שיפוץ מטבח ישן ללא ארונות

בעבר, מטבחים נבנו כמו שאר החדרים בבית ולא התקינו שום דבר שנקרא ארונות. ישנן מספר דרכים לשפץ מטבחים ישנים ללא ארונות. אינך צריך לחפור אריחים ישנים לרצפת המטבח ואתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי הדבקת אריחים חדשים באמצעות דבק אריחים מיוחד. אותה שיטה מומלצת עבור אריחי קיר למטבח.

על קירות המטבח הישן ללא ארונות תוכלו להתקין ארונות שבחרתם לפי טעמכם. התקנת נברשת מטבח לתאורה תתן מראה יפה למטבח שלכם. אם למטבח הישן שלך יש חלון, עזור למודרניזציה של המטבח על ידי התקנת וילונות. אל תשכח להחליף מכשירים ישנים במכשירים חדשים ומודרניים כמו תנורי מיקרוגל, מטחנות בשר, מסחטות מיץ, מקררים, סמוברים ושולחנות אוכל.

מטבחים ישנים

כמו שאמרנו, שיפוץ מטבחים ישנים היה מבנה זהה לחלוטין לשאר החדרים בבית והייתה להם כניסה. לשיפוץ מטבחים ישנים תוכלו להסיר את הדלת ולהפוך את קיר הכניסה למטבח לדלפק או לפתוח. פתיחת אחד הקירות גורמת למטבח להראות גדול יותר וגם את היופי של המטבח ניתן לראות מכל רחבי הבית.

חידוש המטבח ללא דלפק

שיפוץ מטבח ללא דלפק הוא אחת ההצעות שמציע צוות השיפוצים שלנו ללקוחות. מטבחים שאינם פתוחים ואין בהם דלפק, אנו ממליצים לשנות את קישוט המטבח ללא דלפק, לעצב דלפק למטבח.

שיפוץ מטבחים ללא דלפק הוא אחד הפופולאריים בקרב לקוחותינו. מטבחים ישנים הם לרוב ללא דלפקים, ושיפוץ מטבחים ללא דלפקים מאפשר ללקוחות לעצב דלפקים פתוחים ויפים למטבח.

החלפה ארונות מטבח בארונות מתכת

בבתים ישנים נעשה שימוש נרחב בארונות מתכת. אתה לא צריך לשפץ את המטבח או לשנות את כל הארונות כדי להפוך את קישוט המטבח למודרני, אתה יכול להחליף את ארון המתכת ולהחליף אותו ב- MDF. זה חוסך בעלות של החלפת ארונות לחלוטין.

ישנם שלושה צעדים שתוכלו לנקוט כדי להחליף את ארון המתכת. השלב הראשון הוא הכנת הארונות להחלפה והתקנה בחדש. בשלב השני, עליך להסיר את צירי דלת המתכת ולהניח את הצירים על סליל ה- MDF. לבסוף, סגרו את הדלת החדשה בעזרת ברגים לצירים המחוברים לגוף המתכת של הארון. לאחר מכן התקן את הידית החדשה וכסה גם את הארונות ואת כתר החזית ב- MDF. זה ייתן מראה יפה למטבח שלך.

שיפוץ מטבח

אחד הרעיונות שניתן לתת לשינוי קישוט מטבחים ישנים הוא כיסוי אריחי המטבח הישנים היוצרים מראה חדש לאיכות הסביבה.

אריחים הם אחד החומרים המגוונים ביותר המשמשים בבניינים. אריחים מגיעים במגוון עיצובים וצבעים. עם הזמן אריחי המטבח איבדו את הקסם או נפגעו והתיישנו. תוכלו לבצע שינויים חדשים באריחי מטבח מסורתיים ישנים מבלי לחפור אריחים ישנים.

אחת הדרכים לכסות אריחי מטבח ישנים היא שימוש בחיפויי קיר דביקים למטבח ואריחי מתכת. זה דורש הקפדה שהאריחים הישנים יהיו שלמים והקיר חזק. כדאי גם לבדוק כי לאריחים החדשים יש יכולת להיצמד לקיר. דבק אריחי בצק משמש להדבקת האריחים.

סיגנון בשיפוץ מטבחים מיוחדים

שיפוץ מטבח כאשר  הקירות ישנים משטחים. בעלות וזמן נמוכים וללא צורך בבנייה תוכלו לחבר אריחים חדשים בקלות לקיר המטבח. דרך נוספת לכסות אריחים ישנים היא לצבוע את משטח האריחים בצבע אריחים מיוחד.

השתמשו בצבעי אפוקסי ואקריליק עמידים בלחות לציור ואפשרו לייבוש יום שלם. הדרך האחרונה לכסות אריחים ישנים היא להשתמש במדבקות בעיצובים וצבעים שונים. באופן זה תוכלו לשנות בקלות את הקישוט של מטבח רז על ידי כיסוי אריחי המטבח הישנים.

ההבדל בין שיפוץ מטבח יקר לבינוני

ההבדל בין רמת המטבח לקבלת הפנים מעניק אפקט מיוחד ויפה לשחזור המטבח ולעיצוב הפנים של הבניין. ההבדל ברמה הוא אלמנט אדריכלי יעיל המסייע בהעזה והפרדה בין חלל המטבח לקבלת הפנים.

בדרך כלל שיפוץ המטבח עשוי מעט גבוה יותר מרמת הקבלה. בעבר נבנו בתים גדולים בצורת דופלקסים והבדלי מפלסים, אך כיום, מעצבים משתמשים בסגנון מבני זה גם לבתים קטנים והופכים את סביבת הבית למסוגננת ויפה. בהבדל בין רמת המטבח לסלון, כדאי לקחת בחשבון את גובה התקרה, את התוכנית הפנימית של הבניין ואת עלות השינוי.

קבלני שיפוץ מטבחים – כיצד מחשבים את עלות שינוי המטבח

?

לכל אלה שרוצים לשפץ מטבח מסורתי ישן בביתם, איזון עלות השיפוץ עם סכום הכסף שיש להם הוא אחד החששות החשובים ביותר. עם תקציב קטן, תוכלו לשים את היד רק על שטח המטבח. מכיוון שתיקונים גדולים כמו אינסטלציה הם יקרים.

קבלן שיפוץ מטבח יעזור לכם והוא יכול אפילו לבחור את צבע הקירות והתאורה. אם יש לך תקציב קטן, כדי לחסוך כסף, במקום להחליף את הארונות לגמרי, אתה יכול פשוט להחליף את הדלתות. השימוש בחומרים במחיר סביר מונע עליית עלויות. החלפת ברזים ישנים ושחוקים בברזים חדשים, כיורים ווילונות אינה יקרה במיוחד, אך יש לה השפעות חיוביות רבות על חידוש המטבח.

עלות שיפוץ מטבח כמו עלות האחרים, היא לרוב מינימלית. לא תחויב בגין התייעצות וביקור באתר לפני השיפוץ.

טיפים מעשיים בשיפוץ המטבח

כדי לחדש את המטבח עליכם לעקוב אחר סדרת נקודות חשובות.

1- הקצאת משאבים כספיים: עליכם לחשב את התקציב המיועד לרכישת ציוד וחומרים והחלפת כלי מטבח, יחד עם שכר העובדים.

2_ הקלטת סדרי עדיפויות לשיפוץ מטבח, העדיפות שלך בשיפוץ המטבח עשויה להיות החלפת ארונות או החלפת אריחים, וילונות, עליכם לקבוע מהו השינוי והעדיפות הראשונה שלכם לשיקום.

3- הגדרת יעדים: עליכם להכין רשימה בה תרשמו תחילה את הדברים שאתם רוצים לעשות ולתת אותם לקבלן.

4: כדי לקנות מכשירים חדשים כגון ארונות גז או למטבח תמונות לבקר בחנויות ואחרי מחקר כדי לבחור אפשרויות טובות יותר.

5_ הכנת תכנית מטבח: תכנן את תוכנית המטבח האידיאלית שלך או ציין את מיקום הצנרת, החלונות, הארונות ו ..

מספר 6 בעיצוה המטבח הפופולרי

6- בחירת העיצוב הטוב ביותר: לדוגמא, עיצוב כמו אי מתאים למטבח גדול ועיצוב חצי אי מתאים למטבחים קטנים ללא שטח פתוח. השתמש בתכנית שיפוץ המטבח שציירת כדי לבחור את העיצוב הטוב ביותר.

7- סיום צבע הקירות והציוד: הציוד כולל סגנון ארונות, כיורים, פריטי נוי, חומר דלפק, חומר וצבע אריחים וכו '.

8- סקור את המטבח שוב: הסתכל שוב בארונות ובציוד. ודא שהם באמת צריכים להיות מוחלפים או שעדיין ניתן להשתמש בהם עם תיקונים ושינויי צבע. העלויות נשמרות בסקירה סופית.

9_ פנייה למומחים: מציאת מישהו שיעשה את עבודות השיפוץ הטובות ביותר במטבח היא הנקודה האחרונה שיש לקחת בחשבון. בחר מומחה וקבלן שיש לו רקורד טוב ומבצע את השחזור הטוב ביותר במחיר סביר.

שיטות לחידוש המטבח

שדרג אותו בשינויים קלים בחלל המטבח. חידוש המטבח לוקח זמן וכסף, לרוב עדיף לקחת קבלן שיפוץ מטבחים. הזמן אשר דרוש לשינוי המטבח הוא בדרך כלל לוקח מספר חודשים ועשוי לעלות הרבה. אם אין לכם תמיכה כספית רבה בשיפוץ מטבחים, שנו את מראה המטבח שלכם ושיפצו אותו בכמה שיטות שונות מבלי לבזבז הרבה כסף. החלפת ארונות ועד החלפת מנורות ושימוש בכמה טריקים כדי לייפות את מראה חלל המטבח בו תוכלו להשתמש.

קבלני שיפוץ מטבחים – חידוש ארונות

בעלי בתים רבים יודעים שכאשר משנים את עיצוב המטבח שלהם, אחת הדרכים הקלות לייפות ולשפץ את המטבח שלכם היא שדרוג והחלפת הארונות שלכם. מערך השינויים כולל החלפת הדלתות, המגירות והכלים וכיסוי כל החלקים החיצוניים של הארונות בכיסוי חדש לחלוטין. אם אתם מרוצים מהעיצוב ומהיעילות של המטבח שלכם, אך המראה שלו לא מושך את העין ואין בו שום יופי, עדיף להחליף את הארונות. "החלפת ארונות טובה לאנשים שיש להם מטבחים משנות השישים שיש בהם ארונות עץ", אומרת אנה ליאן, מעצבת פנים. "הם יכולים להסיר את הדלתות המקוריות ולהתקין דלתות חדשות."

העלות, שמתחילה בדרך כלל בסביבות 6,000 $, תלויה בגודל המטבח ובחומרים המשמשים. עם מגוון אפשרויות זמינות – כגון עץ, עץ צבוע, דלתות וציפוי למינציה בלחץ כגון תרמופילים – תוכלו לשנות בקלות את מראה המטבח.

חיסכן בעלויות

ושיפוץ מלא של המטבח עשויים לארוך מספר חודשים, ואילו שינוי מראה הארון לוקח בדרך כלל שלושה עד חמישה ימים. לדברי לון, ארונות צביעה משתלמים יותר מאשר לשנות אותם.

בנוסף, תמיד תוכלו להשתמש בשינוי הקישוט, שנעשה באופן אישי והוא האפשרות המשתלמת ביותר, אך הוא יעיל מאוד וגוזל זמן.

"ציור ארונות הוא נהדר, אבל אתה צריך להשקיע זמן רב בהכנתו", אומר ריצ'מונד. עליכם להכין ולצבוע אותם ביסודיות, אחרת הם יתקלפו או יתקלפו ולא תוכלו לחתוך את הפינות.