שיפוצניק


שיפוצניק – שיפוצניק מומלץ שיודע את העבודה

שיפוצניק מומלץ, איך בוחרים בעל מקצוע טוב, זאת שאלה שרבים שואלים את עצמם לפני קבלת החלטה. אם החלטתם לקחת איש מקצוע לשיפוץ דירה , שיפוץ בית או אפילו לצביעת דירה או לשיפוץ של הבית חוץ או פנים, עליכם .להתמקד בשאלות הנכונות בכדי שתקבלו את ההחלטה הנכונה.

שיפוצניק
שיפוצניק

החלטה שגויה יכולה לגרום לעוגמת נפש רבה עד מאוד ונתקלנו בסיפורים  של לקוחות אשר שנפלו בפח בידי שרלטנים שהבטיחו להם הרים וגבעות ופיתו אותם בכך שהציעו להם מחירים מגוחכים לביצוע השיפוצים וכל זאת בכדי לבלבלם ולהשלותם כאילו מצאו מטמון.

זכרו ההחלטה לבחירת איש מקצוע שיפוצניק מומלץ אסורה בתכלית האיסור לנוע בבסיסה רק בשיקולים כספיים ורצון לקבל את המחיר הכי זול "הכי טוב". אל תתבלבלו זה לרוב יכניס אתכם לצרות ויגרור אתכם להוצאות נוספות ואף לנזק בלתי הפיך.

מאת : בית השיפוצים – נלקח מהמאמר שלנו בחירת על קבלן שיפוצים מומלץ

בתחילה שחשבנו על הקמת אתר האינטרנט שלנו "בית השיפוצים" יצאנו מבולבלים כמותכם.

בכל אתר של קבלן שיפוצים כזה ואחר המתמחה בעבודה כזאת ואחרת לא מצאנו אפילו "בעל מקצוע" אחד שמכנה את עצמו "כחפר". איך זה יתכן? מה הם נעלמו? לצערנו התשובה שלילית, לא הם לא נעלמו הם נחבאים.

הם מתחבאים אחרי כל שמות התואר האלו המגינים עליהם ומסתירים את מה שהם באמת. והאמת היינו שמחים אם באמת מי שנמצא מאחורי אתר כזה ואחר יהיה באמת מי שראוי שיכנו אתו כמקצוען, בל נשכח קבלן אחר זה קולגה ואנחנו מכבדים את הקולגות שלנו בתנאי אחד שהם באמת בעלי מקצוע.

קבלן איכותי. עבודה איכותית. עבודה מקצועית ועוד …, די קל לבלבל אותכם ואפילו אותנו הצליחו לבלבל בתחילה אך לא, התפקסנו לרגע וראינו את המציאות כפי שהיא.

שיפוץ בית בזול יש דבר כזה? כבר אמרנו אם יש תספרו לנו.

שירות מקבלים על מה שמשלמים.

שילמתם בזול השיפוצניק הבטיח בזול תקבלו עבודה בזול. לא שאנחנו מוצאים בזה בעיה עם עבודה זולה, אך בואו לא נבלבל ונתבלבל עבודה שווה לזמן עבודה.

זול – זול – זול יכול להיות המילה הנרדפת למבצעים בסופר על מוצרים כאלו ואחרים וגם מבצעים הם לא לנצח.

מה שתשלמו זה מה שתקבלו.

מחפשים עבודה איכותית צריך לשלם יותר ולא תמיד הרבה יותר אך בטח לעשות שימוש במילה זול בכדי להטעות לקוחות על זה אנחנו מוותרים.

עבודה איכותית

מזה יותר מ 30 שנה אנו עוסקים בענף הבניה והשיפוצים וכל העת כוונו לתת שירות רק ללקוחות איכותיים ואמיתיים, כאלו שיודעים מה זה איכות ולא מתפשרים.

בתחילה אף חלק מהם כלל לא ידעו להבדיל בין עבודה איכותית אמיתית וללא. בטח למי שלא מגיע מהתחום ושלא הכיר אותנו קודם הסיבה הייתה מובנת, כי לא היה למה להשוות.

רק בשלב של הכירות ויצירת כימיה עם הלקוח ובעת ביצוע העבודה ובסיומה רק אז ניתן היה להבין שהיה אפשר אחרת ולמעשה הם התפשרו עם מה שיש כי באמת זה מה שהיה להם.

איך בוחרים שיפוצניק מומלץ

מאמר זה לקוח מהמאמר שלנו על איך לבחור קבלן שיפוצים מומלץ. בחרנו להביא חלק ממנו לכם לקוחות איכותיים שמחפשים בעלי מקצוע איכותיים באמת, האמת זה לא קל אך זה אפשרי.

דברנו רבות במאמר שלפניכם הפונה לקהל הלקוחות האיכותיים, אותו לקוח שמחפש ויודע להעריך ולהבין מה זה איכות, להלן עשרה טיפים שימושיים על סמך יותר מ 30 שנות ניסיון שלנו בענף השיפוצים. אנו מציעים לכם לעקוב על השלבים צעד אחר צעד ולא לדלג עליהם. יחד עם זאת כמובן שיש לשפוט בבחירת קבלן על סמך ניסיון החיים שלכם ויחד עם 10השלבים תצלחו את השיפוץ שלכם. זכרו בית או דירה או בניין לא משפצים בכל יום.

שיפוצניק  – איך בוחרים קבלן שיפוצים?

זמן נדרש: 30 דקות

איך בוחרים קבלן שיפוצים

 1. מציאת הקבלן

  לאחר שתרתם באינטרנט אחרי קבלנים מומלצים והגעתם למי שהגעתם בחרו למי מהקבלנים התחברתם על פי אופי האתר העיצוב ועוד…

 2. התרשמות ראשונית

  תנהלו שיחת טלפון ראשונית ותראו לאן זה לוקח אותכם.

 3. בירור פרטי השיפוץ

  תשאלו פרטים מדויקים על השיפוץ שאתם רוצים לבצע ותראו מה התשובות תבקשו הערכת מחיר רק הערכת מחיר וראו אם זה כלל מתאים לכם. אל תירתעו אם המחיר יותר גבוה מקבלן אחר, ויחד עם זאת אל תתפתו אם המחיר מצחיק וזול. זכרו מחיר הוגן זה בעבור מה שאתם משלמים. זוכרים משלמים זול, מקבלים זול. משלמים יותר מקבלים יותר, זה נוסחה פשוטה.

 4. תמונות להתרשמות

  תבקשו שישלח אליכם למייל או לנייד תמונות של עבודות של שיפוץ הדומה למה שאתם רוצים לבצע. התרשמו ובחנו את התמונות האם זה מתאים לטעמכם בהיבט של תוצאה סופית. קבלן שיפוצים איכותי לרוב משפץ אצל לקוחות איכותיים, וכך למעשה התוצאה. עבודה איכותית של חדר אמבטיה לדוגמא, זה כמו שאתם רואים במקומות שונים שאתם מטיילים בהם ומתפעלים מהם, כך זה צריך להיות גם בבית שלכם.

 5. דירות לדוגמא

  לאחר שבחנתם את התמונות והם לטעמכם בקשו ללכת לראות יחד את הדירה שהוא שיפץ ותתרשמו מהעבודה. תמיד מראה עיניים הכי טוב, בנוסף תתרשמו מהלקוח שהוא ביצע בעבורו את העבודה. זכרו אתם מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ, זה המקום לקבל את ההמלצות מהלקוח ב live .

 6. הצעת מחיר

  אם צלחתם את חמשת השלבים מצבכם טוב, כעת ניתן לשבת עם הקבלן בסבלנות ולשמוע מה המחיר המדויק ומה הוא צופה שיקרה בשיפוץ. לוחות זמנים. מהם שלבי הביצוע? ועוד…

 7. בדיקת התשלום

  תשאלו לגבי אופן התשלום. אל תטעו גם קבלנים לא איכותיים מבטיחים תשלום לפי שלבים או תשלום בסוף העבודה. זה לה ערובה להצלחה.

 8. בדיקת העובדים

  תשאלו את הקבלן מי מבצע את העבודה אם הוא בעצמו עם צוות עובדים ששייך לו, או שהוא מביא עובדים וקבלנים חיצוניים? זה חשוב קבלן איכותי עובד בעצמו או לפחות מחזיק עובדים משלו.

 9. בחינת העבודה

  לאחר שצלחתם את כל השלבים אללו כעת מבחן התוצאה. מה שאומרים דיבורים לחוד ומציאות לחוד. ראו איך הוא עובד? מי באמת עובד בבית שלכם? זכרו זה הבית שלכם וזכותכם לדעת מי מבצע את עבודה. ראו אם הוא עובד נקי ומסודר. ראו אם משאיר אחריו שובל של לכלוך בכל מקום. במעלית, במעברים, בחדרי המדרגות, אם כן כנראה שתהיה לזה השפעה ישירה על ביצוע העבודה. שימו לב!

 10. סיום השיפוץ

  שלב עשירי ואחרון, זה למעשה שלב שבו שאתם כבר צריכים להיות כבר עם חוות דעת על הקבלן, ואם עקבתם אחרי השלבים שלנו ועדיין הקבלן עובד אצלכם כנראה שהצלחתם במשימה.

בחירת שיפוצניק או קבלן שיפוצים, למעשה היא התחלה נכונה של לקוחות שמבנים את החשיבות הרבה בבחירת בעל המקצוע, אותו בעל מקצוע שהולך להיכנס אליהם הבייתה להימצא שם ימים או שבועות אחדות, ובחירה נכונה של קבלן שיפוצים או שיפוצניק היא מחייבת את המציאות למי שהתוצאה הסופית חשובה לו באמת.

בעל מקצוע איכותי זה, בעל מקצועה שיודע מה הוא הולך לעשות וישקיע זמן רב בהשקעה בבית שלכם ויעשה את מירב המאמצים בכדי שתהיו מרוצים.

בל נשכח הניסיון שלנו מעל 30 שנה לימד אותנו לקוחות איכותיים הם לקוחות שכיף לעבוד בבית שלהם והם יודעי להעריך את העבדה הרבה שאתה משקיע בבית שלהם, לא שלך שלהם כי אכפת לך מהם.

קבלן איכותי

שיפוצניק או קבלן איכותי חשוב לו באמת התוצאה. קבלן שיפוצים שמבין שאריחי גרניט פורצלן שבחרתם ועמלתם כל כך הרבה, לבחור את הגודל או הצבע החביב עלייך ועל בעלך, ואם התוצאה היא עבודה לא טובה כמו שנתקלנו רבות.

מרצפות שקועות ולא בקווים ישרים. לא מפולסת, מתפרקות מעצמן ועוד… מי שמבצע עבודה שכזו הוא בפירוש לא בעל מקצוע ובטח לא כזה מומלץ.

בעל מקצוע אמיתי שיפוצניק אמיתי או קבלן שיפוצים אמיתי, ירצף את הדירה שלכם על פי הספר בלי לקצר דרכים. ביקרנו לא אחת בדירות של כאלו שחיפשו מציאות ונשארו עם התוצאה. הבעיה שלרוב לא מתקנים את מה שעשה השיפוצניק הלא מומלץ בגלל הרבה סיבות.

 • מי מכם מוכן לרכוש שוב אריחי גרניט, ברזים ואסלות ועוד…
 • מי מוכן לשלם שוב פעם על ביצוע העבודה ואז נשארים עם הבעיה
 • לרוב רובם של מי שמחליט לשפץ את הבית או הדירה שלו יש תקציב מוגבל, ואף לעיתים חלק מהלקוחות לוקחים הלוואות מהבנק או ממשפחה בכדי להגשים את החלום לשפץ את הבית או הדירה ואם השיפוץ לא הצליח מאיפה יביאו שוב כסף.
 • מי מוכן לפרק ולשבור הכל? זה הרס מוחלט מעט מהלקוחות שבחרו לעשות זאת.
 • מי מוכן לעבור שוב את כל התהליך מחדש?
 • חלק מהמשפחות שמבצעות שיפוץ פינו לוח זמנים ושינו את סדר החיים שלהם בכדי להיערך לשיפוץ ואין להם עוד אפשרות להקצות עוד זמן לתהליך.

אלו היו מספר דוגמאות למצבים שנתקלנו בהם של לקוחות חסרי אונים שלא שפשוט מצטערים שהתחילו את השיפוץ בטח על סמך הבחירה הלא מוצלחת אם נאמר של השיפוצניק או הבחירה של קבלן השיפוצים שפשוט הפך להם את השיפוץ לסיוט אמיתי.

מה עם נזקים שהם מבצעים תוך כדי עבודה גם בזה נתקלנו במהלך השנים הרבות שאנו עוסקים בענף.

קבלנים ושיפוצניקים כאלו ואחרים שעושים בדירה שלך כאילו זה שלהם ולא עושים חשבון , פשוט כך מצפצפים על הבעלים ובעל הדירה שלא רוצה להתעמת איתם כי לפעמים מדובר בחברה בעיתים בלשון בעיתים המעטה ומי רוצה עסק איתם.

כל כתוב במאמר זה הוא מהמציאות ששמענו ונתקלנו וראינו במהלך השנים הרבות שאנו בתחום.

שיפוצניק איכותי

נכון יהיו כאלו שישאלו מה אין בעלי מקצוע איכותיים כאלו שלא שוברים ומבצעים עבודה איכותית. התשובה היא כן בוודאי שיש אך אלו בעלי מקצוע בקבוצה קטנה ומצומצמת ,שדורשים בעבור הרמה הגבוהה שמייחדת את השיפוץ שהם ביצעו. עבודה איכותית כמו בכל דבר לא רואים הרבה וכל אחד ואחד מכם יודע וניתקל בחיי היום יום ולאו דווקא בענף השיפוצים אלה בכל דבר כמעט.

מי שלא מוכן לשלם בעבור עבודה טובה זאת הבחירה שלו וכמובן כל אחד לפי היכולת שלו, אך מי שמחפש שיפוצניק או קבלן שיפוצים מומלץ מבין את ההבדלים.

שיפוצניק – קבלן שיפוצים

לעתים ישנם בעלי נכסים שיש ברשותם דירה או דירות שהם משכירים לאחרים, ולא איכפת להם מרמת הביצוע וכל אחד לפי השקפותיו.

אך מה קורה שהשיפוצניק לא העביר את צינור הדלוחין באמבטיה בשיפוע הנכון ואז המים לא זורמים כמו שצריך או שהוא חיבר בצורה לא תקנית עם הרבה מחברים ובזוויות לא נכונות. מה שקורה זה שיחות טלפון מהשוכר שמתלונן כל הזמן שיש סתימות והמים לא זורמים וזה קורה כל הזמן.

לסיכום

בחרנו להעביר מקצת מהניסיון שלנו בענף. אליכם לקוחות אשר מחפשים את הכי טוב לבית שלהם ויודעים להבדיל ולהעריך איכות. העלינו את המאמר כמובן בכדי להגיע דרך הרשת החברתית הנפלאה הזאת GOOGLE בכדי להגיע אל אותם לקוחות שרוצים ומחפשים איכות בבית שלהם ולא מוכנים להתפשר. אם גם אתם כאלו אל תהססו ופנו אלינו לשיחת הכרות. בנוסף לעיתים יש לקוחות שמחפשים איכות אך יש להם קושי בתשלומים.

דברו איתנו ותמיד נמצא פיתרון שיישרת את שני הצדדים. נמצא את דרך האמצע, מה שחשוב הוא הרצון המשותף של הקבלן והלקוח לביצוע העבודה, אז אל תהססו בכל פנייה או שאלה שמתעוררת בכם וצרו איתנו קשר בדף צור קשר או בנייד, בית השיפוצים.

.